O nás

Hotel Štamberk**** se nachází v samém srdci chráněné krajinné oblasti Podblanicko. Je obklopen pozemky, které náleží k hotelu. Zaměřujeme se na rodiny s dětmi, jednotlivce i firemní klientelu. Mnozí hosté se k nám vrací pravidelně každý rok strávit zde příjemnou dovolenou. Uzavřený objekt hotelu se 2 přístupovými branami je obklopen 50 ha vlastních pozemků včetně soukromého chovného rybníka. Pro naše hosty je k dispozici parkování zdarma.

Ubytování je možné v hlavní budově, kde jsou dvoulůžkové pokoje a apartmány de luxe, které jsou oblíbené především u firemních a zahraničních hostů. Další ubytování je v samostatné budově, kde se nacházejí velmi prostorné apartmány pro 4-6 osob. Apartmány v přízemí mají vlastní posezení na zahrádce. Celková kapacita hotelu činí 86 lůžek. Samozřejmostí je wi-fi připojení v celém hotelu zdarma.

Součástí hotelu je i kvalitní restaurace, kde nechybí bar a letní terasa. Terasa je situována tak, aby vám neunikl romantický výhled na zapadající slunce. Kuchyně je velmi moderní a vyhlášená svými specialitami. Naši šéfkuchaři pro vás připravují lahůdky z české i světové kuchyně. Nechybí ani široký výběr vín. Přijďte ochutnat speciality ze zvěřiny, kuřecího i ryb. Připravujeme také vegetariánské menu.

stamberk 02 stamberk 03