Teambuilding pro firmy

Slide

Rádi vám připravíme atraktivní firemní teambuilding. Aktivity pro vaše zaměstnance a kolegy realizujeme přímo u hotelu nebo na okolních loukách a lesích. Pro případ špatného počasí máme k dispozici kongresový sál, tělocvičnu a party stany. Díky umístění našeho hotelu budete mít během teambuildingových aktivit dostatečný klid a soukromí. Pro inspiraci představujeme některé z outdoorových programů, které pro vás rádi uspořádáme:

  • Ochránci Galaxie
  • Indiana a Svatý Grál
  • Jako James Bond
  • Střelecký den
 Teambuilding Stamberk 6

Ochránci Galaxie

Star Wars, Star Trek, Strážci Galaxie jsou inspirací programu, který se soustředí převážně na zábavné soutěže účastníků. Čekají vás netradiční teambuildingové aktivity jako Angry Birds, Imperial League, Bumper Ball, Crate Challenge a mnoho dalších. Ihned při startu se vás ujmou instruktoři v kostýmech mimozemšťanů a budou vás doprovázet po dobu celého programu. Hlavní hvězdou programu je samotný Darth Vader, který neváhá použít svou temnou stranu síly k motivaci účastníků.

Indiana a Svatý Grál

Týmový program inspirovaný příběhy Indiana Jonese vás přenese do světa záhad, dobrodružných aktivit a indícií. Připravili jsem pro vás řadu outdoorových aktivit, které ocení účastníci bez rozdílu věku i fyzických možností. Můžete se těšit na výzvy jako Katapult, Most, Tangramy, Sochy Moai a další. Naši instruktoři vám budou podporou a psychickou útěchou v nelehkých situacích. K získání proslulého Svatého Grálu účastníkům nebude stačit jen odhodlání, důvtip či soutěživost, ale i notná dávka týmové spolupráce.

 Teambuilding Stamberk 14
 Teambuilding Stamberk 27

Jako James Bond

Čeká vás výcvik agentů tajných služeb. Ve výcvikovém kempu MI6 se potkáte s instruktory, kteří vás zasvětí. Čeká vás výcvik agentů tajných služeb. Ve výcvikovém kempu MI6 se potkáte s instruktory, kteří vás zasvětí do tajů superagentských dovedností. Jsou pro vás připraveny týmové, individuální, adrenalinové i logické aktivity. Čeká vás Airsoftový souboj, Dračí vejce, Martini, Výuka sebeobrany, Paragliding training a další. Účastníci musí projít nemilosrdným výcvikem tajných agentů, kde se ukáže, který cvičný oddíl je schopný deaktivace nukleární bomby a záchrany světa před nebezpečným teroristou.

Střelecký den

Tento program ocení zejména pánské kolektivy. Fyzicky nenáročný program se skládá z aktivit, které jsou umístěny přímo u hotelu. Můžete se těšit na lukostřelbu, airsoftové zbraně, historické palné i chladné zbraně a pochopitelně naši brokovou střelnici. Před tím, než si sami vyzkoušíte různé zbraně, tak vám naši zbrojmistři názorně předvedou jak zbraně použít a dodají k tomu pár zajímavosti z jejich historie. Program je vhodný nejen pro vaše zaměstnance, ale i pro vaše obchodní partnery nebo významné klienty.

 Teambuilding Stamberk 1
 treasurehuntstamberk1 4

Treasure Hunt Štamberk s outdoor aktivitami

Chcete moderní, atraktivní a přitom cenově dostupný teambuilding, který naplno využije krásné okolí hotelu Štamberk? V rámci programu Treasure Hunt se v malých týmech vydáte na honbu za tajemnými stanovišti s otázkami. K navigaci mezi stanovišti vám poslouží náš GPS tablet se speciální aplikací, jehož součástí je i skóre. Vždy tedy budete vědět jak dobře či špatně si váš tým vede. Některé otázky jsou šifrovací, na jiné musíte hledat odpověď v okolí. Součástí programu jsou také tři outdoorové aktivity, obsluhované instruktory – střelecká, konstrukční a logická. Trasu si vybírá každý tým podle sebe s tím, že otázky vás zavedou k potoku, lesu či nedalekému rybníku. Tempo pohybu po terénu si každý tým určuje sám, takže si program užijí jak více, tak méně sportovně naladění účastníci akce. Tak neváhejte, na vítězný tým čeká opravdu bohatá odměna a každý bod se počítá!

Kontakt pro teambuilding
Pokud máte o některý z teambuildingových programů zájem, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám teambuilding na klíč.
Kontakt: Věra Vávrová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 602 631 951