Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Wellness pobyty se školením pro firmy

Vítejte v místě, které Vám nabízí wellness pobyty v příjemném prostředí s kvalitními službami, v pohodové atmosféře venkovně přírodního areálu s parkovištěm a gril parkem s posezením. Již 12 let se zaměřujeme převážně na firmy, kluby a organizace. Jsme ideálním místem pro skupinové akce, školení v konferenčních místnostech různých velikostí, sport a zábavu, volný čas a wellness

Mezi skvělé zážitky, které jistě oceníte, patří také výborné jídlo z čerstvých potravin z naší restaurace, střelba z brokovnice, motorové čtyřkolky, domácí zabijačka nebo rybaření v našem chovném rybníce. 70 ha vlastních pozemků nám dovolí realizovat také teambuilding. Druhy pokojů, apartmánů a varianty lůžek najdete v sekci ubytování. Samozřejmostí je free wifi připojení v celém areálu hotelu. 

Náš hotel rodinného typu je exkluzivně jen pro vaši firmu, sportovní klub či organizaci. Napište si o individuální nabídku.

Těšíme se na vás na Štamberku, blízko hory Blaník!

Pojďte se k nám podívat...

Co o nás řekli...

 • Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku

  Naše FC BHŠ hotel Štamberk již mnoho let využívá ke sportovním aktivitám jak dětských táborů, víkendových akcí pro rodiny, sportovní víkendy pro ženy a v neposlední řadě ke sportovní přípravě reprezentantek ČR ve sportovním aerobiku a fitness, Mistryň světa a Evropy. Prioritou a důvodem k našem letitým návratům je sportovní zázemí v příjemném soukromém prostředí, hezká tělocvična, venkovní tartanové hřiště, skvělá je i travnatá plocha a v neposlední řadě hojně využívaný bazén. K dispozici je i sauna a whirpool. Ke sportovní aktivitám je i hezká příroda kolem hotelu. K příjemným pobytům přispívá i vstřícný, ochotný a milý přístup kolektivu zaměstnanců včetně kuchyně, která nám připraví jídelníček dle našich požadavků. Pokud chcete strávit svůj volný čas v klidné sportovním zařízení, rozhodně se vydejte do hotelu Štamberk.

  Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku
 • Jménem kolektivu Mondi bychom chtěli touto cestou poděkovat Vám a Vaším zaměstnancům za zabezpečení našeho pobytu, zejména pak za zajištění veškerých aktivit pro naší tradiční zákaznickou akci. Byly to příjemné tři dny strávené v přívětivé atmosféře Vašeho hotelu. Speciální poděkování patří Vám za profesionalitu a osobní přístup, obsluhujícímu personálu za milý a sympatický postoj ke všem našim klientům. Náš dík samozřejmě patří také kuchyni za výborná chutná jídla. Všichni účastníci byli spokojeni a někteří projevili zájem zorganizovat teambuilding právě ve Vašem hotelu. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší skvělé činnosti a mnoho spokojených hostů.

  Ivana Čapková, Mondi
 • ČEZ a.s.

  Děkujeme za milé přijetí. Všem se moc líbilo. Jídlo bylo moc dobré. Rádi se zase vrátíme. Kolektiv pracovníků Nákup pro výrobu.

  ČEZ a.s.
 • KOMIX s.r.o.

  Děkujeme za super víkend. Všichni si to tu u vás chválili a těšíme se příští rok!

  KOMIX s.r.o.
 • ADASTRA, s.r.o.

  Velmi příjemný pobyt! Klid v překrásné krajině, milý personál, který je tu v pravou chvíli připraven vám asistovat, impozantní západ slunce na terase... Rozhodně místo, kam se chcete zase vrátit!

  ADASTRA, s.r.o.
 • EDUPOL v.o.s.

  Děkujeme za krásný víkend. Chválíme vše, jak zařízení hotelu, kuchyni a milý personál. Byl to pro nás úžasný zážitek. Budeme se rádi vracet. Poliakovi

  EDUPOL v.o.s.
 • KRKA ČR s.r.o.

  Děkujeme za krásný večer plných dobrot a bezva lidí. Nádherné místo, příjemná společnost. Dr. Mária Dědková

  KRKA ČR s.r.o.
 • Team Training spol. s r. o.

  Spalo se jak v bavlnce a děkujeme. Personál TOP! :-)

  Team Training spol. s r. o.
 • Happy HR s.r.o.

  Pro klientský přístup, perfektně zorganizované atd., milí lidi, dobré jídlo :-) V.L.

  Happy HR s.r.o.
 • Hortim-International, spol. s r.o.

  Úžasné prostředí, milý personál, jídlo chutné a krásná příroda. Děkujeme.

  Hortim-International, spol. s r.o.
 • EVENT ARENA s.r.o.

  Děkujeme za milý přístup, bylo tu dobře, skvělý servis, krásná příroda a nezapomenutelný západ slunce.

  EVENT ARENA s.r.o.
 • STIEBEL-ELTRON spol. s r.o.

  Bylo to tady krásné - okolí, jídlo, příjemní lidé :) Přijedeme zas. Rybová

  STIEBEL-ELTRON spol. s r.o.
 • LFM - SERVIS s.r.o.

  Příjemné prostředí, skvělý personál, stále v dobré náladě. Jídlo - super. Děkujeme. Kempoštovi

  LFM - SERVIS s.r.o.
 • American Express Global Business Travel GBT CR s.r.o.

  Příjemná atmosféra pro relax, konferenční místnosti hezké, teď když o hotelu vím jej budu ráda doporučovat, personál profesionální. Berltrdová

  American Express Global Business Travel GBT CR s.r.o.
 • V. + P. Krejčířovi

  Nic lepšího jsme zatím nezažili.

  V. + P. Krejčířovi

Fotogalerie