Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Wellness pobyty se školením pro firmy

Vítejte v místě, které Vám nabízí wellness pobyty v příjemném prostředí s kvalitními službami, v pohodové atmosféře venkovně přírodního areálu s parkovištěm a gril parkem s posezením. Již 12 let se zaměřujeme převážně na firmy, kluby a organizace. Jsme ideálním místem pro skupinové akce, školení v konferenčních místnostech různých velikostí, sport a zábavu, volný čas a wellness

Mezi skvělé zážitky, které jistě oceníte, patří také výborné jídlo z čerstvých potravin z naší restaurace, střelba z brokovnice, motorové čtyřkolky, domácí zabijačka nebo rybaření v našem chovném rybníce. 70 ha vlastních pozemků nám dovolí realizovat také teambuilding. Druhy pokojů, apartmánů a varianty lůžek najdete v sekci ubytování. Samozřejmostí je free wifi připojení v celém areálu hotelu. 

Náš hotel rodinného typu je exkluzivně jen pro vaši firmu, sportovní klub či organizaci. Napište si o individuální nabídku.

Těšíme se na vás na Štamberku, blízko hory Blaník!

Pojďte se k nám podívat...

Co o nás řekli...

  • Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku

    Naše FC BHŠ hotel Štamberk již mnoho let využívá ke sportovním aktivitám jak dětských táborů, víkendových akcí pro rodiny, sportovní víkendy pro ženy a v neposlední řadě ke sportovní přípravě reprezentantek ČR ve sportovním aerobiku a fitness, Mistryň světa a Evropy. Prioritou a důvodem k našem letitým návratům je sportovní zázemí v příjemném soukromém prostředí, hezká tělocvična, venkovní tartanové hřiště, skvělá je i travnatá plocha a v neposlední řadě hojně využívaný bazén. K dispozici je i sauna a whirpool. Ke sportovní aktivitám je i hezká příroda kolem hotelu. K příjemným pobytům přispívá i vstřícný, ochotný a milý přístup kolektivu zaměstnanců včetně kuchyně, která nám připraví jídelníček dle našich požadavků. Pokud chcete strávit svůj volný čas v klidné sportovním zařízení, rozhodně se vydejte do hotelu Štamberk.

    Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku
  • Jménem kolektivu Mondi bychom chtěli touto cestou poděkovat Vám a Vaším zaměstnancům za zabezpečení našeho pobytu, zejména pak za zajištění veškerých aktivit pro naší tradiční zákaznickou akci. Byly to příjemné tři dny strávené v přívětivé atmosféře Vašeho hotelu. Speciální poděkování patří Vám za profesionalitu a osobní přístup, obsluhujícímu personálu za milý a sympatický postoj ke všem našim klientům. Náš dík samozřejmě patří také kuchyni za výborná chutná jídla. Všichni účastníci byli spokojeni a někteří projevili zájem zorganizovat teambuilding právě ve Vašem hotelu. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší skvělé činnosti a mnoho spokojených hostů.

    Ivana Čapková, Mondi

Fotogalerie