Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Firemní akce

Již 14 let se specializujeme na pořádání firemních akcí. Jsme také ideálním místem pro firemní akce s ubytováním, konference v konferenčních místnostech různých velikostí, teambuilding, volný čas a wellness

Mezi skvělé zážitky u firemních akcí, které jistě oceníte, patří také výborné jídlo z čerstvých potravin z naší restaurace. Pro firemní akce na klíč lze využít také střelbu z brokovnice, motorové čtyřkolky, domácí zabijačku a další aktivity. Můžete se také těšit na útulné ubytování v okolí krásné a klidné přírody. Samozřejmostí je kvalitní free wifi připojení v celém areálu hotelu. 

Hotel Štamberk je ceněný pro svou jedinečnost, kdy vaše firemní akce může být privátně jen pro vás.

Chci nezávaznou nabídku firemní akce

Těší se na vás kolektiv Hotelu Štamberk, blízko hory Blaník!

Firemní akce slovy účastníků...

 • Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku

  Naše FC BHŠ hotel Štamberk již mnoho let využívá ke sportovním aktivitám jak dětských táborů, víkendových akcí pro rodiny, sportovní víkendy pro ženy a v neposlední řadě ke sportovní přípravě reprezentantek ČR ve sportovním aerobiku a fitness, Mistryň světa a Evropy. Prioritou a důvodem k našem letitým návratům je sportovní zázemí v příjemném soukromém prostředí, hezká tělocvična, venkovní tartanové hřiště, skvělá je i travnatá plocha a v neposlední řadě hojně využívaný bazén. K dispozici je i sauna a whirpool. Ke sportovní aktivitám je i hezká příroda kolem hotelu. K příjemným pobytům přispívá i vstřícný, ochotný a milý přístup kolektivu zaměstnanců včetně kuchyně, která nám připraví jídelníček dle našich požadavků. Pokud chcete strávit svůj volný čas v klidné sportovním zařízení, rozhodně se vydejte do hotelu Štamberk.

  Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku
 • Jménem kolektivu Mondi bychom chtěli touto cestou poděkovat Vám a Vaším zaměstnancům za zabezpečení našeho pobytu, zejména pak za zajištění veškerých aktivit pro naší tradiční zákaznickou akci. Byly to příjemné tři dny strávené v přívětivé atmosféře Vašeho hotelu. Speciální poděkování patří Vám za profesionalitu a osobní přístup, obsluhujícímu personálu za milý a sympatický postoj ke všem našim klientům. Náš dík samozřejmě patří také kuchyni za výborná chutná jídla. Všichni účastníci byli spokojeni a někteří projevili zájem zorganizovat teambuilding právě ve Vašem hotelu. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší skvělé činnosti a mnoho spokojených hostů.

  Ivana Čapková, Mondi
 • ČEZ a.s.

  Děkujeme za milé přijetí. Všem se moc líbilo. Jídlo bylo moc dobré. Rádi se zase vrátíme. Kolektiv pracovníků Nákup pro výrobu.

  ČEZ a.s.
 • KOMIX s.r.o.

  Děkujeme za super víkend. Všichni si to tu u vás chválili a těšíme se příští rok!

  KOMIX s.r.o.
 • ADASTRA, s.r.o.

  Velmi příjemný pobyt! Klid v překrásné krajině, milý personál, který je tu v pravou chvíli připraven vám asistovat, impozantní západ slunce na terase... Rozhodně místo, kam se chcete zase vrátit!

  ADASTRA, s.r.o.
 • KRKA ČR s.r.o.

  Děkujeme za krásný večer plných dobrot a bezva lidí. Nádherné místo, příjemná společnost. Dr. Mária Dědková

  KRKA ČR s.r.o.
 • STIEBEL-ELTRON spol. s r.o.

  Bylo to tady krásné - okolí, jídlo, příjemní lidé :-) Přijedem zas ...

  STIEBEL-ELTRON spol. s r.o.
 • WHITE STAR REAL ESTATE s.r.o.

  Děkujeme za perfektní přípravu našeho teambuildingu. Moc jsme si to užili. Rádi se opět vrátíme.

  WHITE STAR REAL ESTATE s.r.o.
 • 4KIDS s.r.o.

  Hezké prostředí, příjemná obsluha, dobré jídlo a útulné ubytování maximálně zpříjemnilo náš firemní výlet.

  4KIDS s.r.o.
 • KOOPERATIVA a.s.

  Děkujeme za perfektní servis, přípravu a celkovou organizaci naší akce. Jídlo skvělé, personál velmi ochotný a vstřícný. Rádi se opět vrátíme. TOP prostředí.

  KOOPERATIVA a.s.
 • NORMFEST s.r.o.

  Děkujeme za perfektní prostředí pro naši firmu pro uspořádání konference. Byli jsme spokojeni s prostředím a hlavně s vynikající gastronomií. Děkujeme...Určitě tu nejsme naposledy.

  NORMFEST s.r.o.
 • INNOGY ČR

  Chtěli bychom poděkovat za velmi příjemně strávené tři dny. Velmi milý personál + prostor, kde jsme nalezli vše potřebné. Moc děkujeme a za 14 dní se těšíme na další 4 dny zde. Děkujeme. Tým Innogy

  INNOGY ČR

Podívejte se na úžasné místo pro firemní akce

Hotel Štamberk na Firmy.cz