Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Reference

Co o nás řekli...

 • Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku

  Naše FC BHŠ hotel Štamberk již mnoho let využívá ke sportovním aktivitám jak dětských táborů, víkendových akcí pro rodiny, sportovní víkendy pro ženy a v neposlední řadě ke sportovní přípravě reprezentantek ČR ve sportovním aerobiku a fitness, Mistryň světa a Evropy. Prioritou a důvodem k našem letitým návratům je sportovní zázemí v příjemném soukromém prostředí, hezká tělocvična, venkovní tartanové hřiště, skvělá je i travnatá plocha a v neposlední řadě hojně využívaný bazén. K dispozici je i sauna a whirpool. Ke sportovní aktivitám je i hezká příroda kolem hotelu. K příjemným pobytům přispívá i vstřícný, ochotný a milý přístup kolektivu zaměstnanců včetně kuchyně, která nám připraví jídelníček dle našich požadavků. Pokud chcete strávit svůj volný čas v klidné sportovním zařízení, rozhodně se vydejte do hotelu Štamberk.

  Hanka Šulcová, FC BHŠ - Trenérka sportovního aerobiku a fitness, Mezinárodní rozhodčí aerobiku
 • Jménem kolektivu Mondi bychom chtěli touto cestou poděkovat Vám a Vaším zaměstnancům za zabezpečení našeho pobytu, zejména pak za zajištění veškerých aktivit pro naší tradiční zákaznickou akci. Byly to příjemné tři dny strávené v přívětivé atmosféře Vašeho hotelu. Speciální poděkování patří Vám za profesionalitu a osobní přístup, obsluhujícímu personálu za milý a sympatický postoj ke všem našim klientům. Náš dík samozřejmě patří také kuchyni za výborná chutná jídla. Všichni účastníci byli spokojeni a někteří projevili zájem zorganizovat teambuilding právě ve Vašem hotelu. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší skvělé činnosti a mnoho spokojených hostů.

  Ivana Čapková, Mondi
 • ČEZ a.s.

  Děkujeme za milé přijetí. Všem se moc líbilo. Jídlo bylo moc dobré. Rádi se zase vrátíme. Kolektiv pracovníků Nákup pro výrobu.

  ČEZ a.s.
 • KOMIX s.r.o.

  Děkujeme za super víkend. Všichni si to tu u vás chválili a těšíme se příští rok!

  KOMIX s.r.o.
 • ADASTRA, s.r.o.

  Velmi příjemný pobyt! Klid v překrásné krajině, milý personál, který je tu v pravou chvíli připraven vám asistovat, impozantní západ slunce na terase... Rozhodně místo, kam se chcete zase vrátit!

  ADASTRA, s.r.o.
 • KRKA ČR s.r.o.

  Děkujeme za krásný večer plných dobrot a bezva lidí. Nádherné místo, příjemná společnost. Dr. Mária Dědková

  KRKA ČR s.r.o.
 • STIEBEL-ELTRON spol. s r.o.

  Bylo to tady krásné - okolí, jídlo, příjemní lidé :-) Přijedem zas ...

  STIEBEL-ELTRON spol. s r.o.
 • WHITE STAR REAL ESTATE s.r.o.

  Děkujeme za perfektní přípravu našeho teambuildingu. Moc jsme si to užili. Rádi se opět vrátíme.

  WHITE STAR REAL ESTATE s.r.o.
 • 4KIDS s.r.o.

  Hezké prostředí, příjemná obsluha, dobré jídlo a útulné ubytování maximálně zpříjemnilo náš firemní výlet.

  4KIDS s.r.o.
 • KOOPERATIVA a.s.

  Děkujeme za perfektní servis, přípravu a celkovou organizaci naší akce. Jídlo skvělé, personál velmi ochotný a vstřícný. Rádi se opět vrátíme. TOP prostředí.

  KOOPERATIVA a.s.
 • NORMFEST s.r.o.

  Děkujeme za perfektní prostředí pro naši firmu pro uspořádání konference. Byli jsme spokojeni s prostředím a hlavně s vynikající gastronomií. Děkujeme...Určitě tu nejsme naposledy.

  NORMFEST s.r.o.
 • INNOGY ČR

  Chtěli bychom poděkovat za velmi příjemně strávené tři dny. Velmi milý personál + prostor, kde jsme nalezli vše potřebné. Moc děkujeme a za 14 dní se těšíme na další 4 dny zde. Děkujeme. Tým Innogy

  INNOGY ČR

Už u nás byli...